Залишайтеся вдома на Великдень

Дата: 15.04.2020 08:38

Міністерство охорони здоров'я закликає дотримуватися обмежувальних заходів на Великодні свята.

Про це йдеться на Telegram-каналі МОЗ Коронавірус_інфо.

"Наближаються Великодні свята, на які мільйони українців традиційно ходять до церкви, а потім збираються за великим столом у колі рідних. Але через пандемію коронавірусу у світі навіть традиції вперше за десятки років змінюються. Віряни залишаються вдома та долучаються до богослужінь онлайн. Все для того, аби зберегти життя та здоров’я. Убережіть себе від інфікування та не наражайте на небезпеку оточуючих", - йдеться у повідомленні.

Перевірена інформація про коронавірус в Україні! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/coronavirus_in_ukraine.