COVID-19 на Житомирщині: четвертий летальний випадок

Дата: 15.04.2020 10:06

Вчора, 14 квітня, на Житомирщині зафіксували четвертий летальний випадок від коронавірусної інфекції. Померла 76-річна жителька Бердичівського району (с. Хажин). У Бердичівському районі це вже третій летальний випадок від коронавірусу, перший в області був зареєстрований у Радомишлі.

Проби біоматеріалу для проведення ПЛР-дослідження на визначення COVID-19 брали у жінки, коли вона ще була живою. На жаль, підтвердився діагноз вже після її смерті. Про це повідомляє Житомирський обласний лабораторний центр.

Керівництво області висловлює щирі співчуття рідним та близьким.

Закликаємо жителів області дотримуватися методів профілактики зараження коронавірусною інфекцією: часто та ретельно мийте руки, не відвідуйте місця масового скупчення людей, при перших проявах недуги – негайно звертайтеся телефоном до лікарів.

Станом на 15 квітня 2020 року в Житомирській області зареєстровано 134 лабораторно підтверджені  випадки COVID-19, серед яких 4 – летальні (1 – у Радомишльському районі та 3 – у Бердичівському районі).