Міністр охорони здоров'я Максим Степанов: “Ми не можемо втручатись у справи церкви, але можемо просити вас залишатись вдома, навіть на Великдень”

Дата: 15.04.2020 15:29

Шановні українці, залишилось кілька днів до святкування Великодня.Я розумію, що для багатьох це довгоочікуваний день. Навіть під час карантину це залишається незмінним.

Зі свого боку Уряд забезпечив просту доставку через Укрпошту вже освячених Великодніх пасок.

Влада домовилась про онлайн- та телевізійну трансляцію церковних служінь.

Ми не можемо втручатись у справи церкви, але можемо просити вас залишатись вдома, навіть у свято.

Ми змушені на деякий час бути роз’єднаними фізично, але не духовно. Молитва, родина, любов до близьких, віра — те, чого ніхто й ніщо не може позбавити.

На момент запису цього відео нам відомо, що через коронавірус в Україні 1248 проведуть це свято у лікарні, а 98 уже ніколи не зможуть відсвяткувати Великдень.

Я знаю, що якими б різними ми не були, у нас всіх є одне спільне бажання — щоб ці цифри скоріше почали зменшуватись. Та ми можемо зробити це тільки разом.

Просто залишайтеся вдома. Не тому що МОЗ рекомендує чи лікарі просять, а заради себе, заради своїх близьких і найрідніших.

Бережіть себе та будьте здорові!