Святкуй Великдень-2020 вдома!

Дата: 16.04.2020 08:35

Святкування Великодніх свят вдома – це зона відповідальності кожного українця, кожного жителя Житомирської області. Адже тільки так ми зможемо протистояти розповсюдженню коронавірусу.

У зв’язку із запровадженням в Україні, та на Житомирщині, карантинних заходів щодо запобігання поширення коронавірусної хвороби (COVID-19), закликаємо всіх на Великдень 2020 року залишатися вдома.

Держава прогнозує, що за умови дотримання обмежувальних заходів карантину наша країна поступово почне повертатися до звичного життя вже у травні. Проте, якщо на Великодні свята українці не дослухаються до рекомендацій, то цей карантин може бути й до вересня. Такого сценарію для подальшого життя країни ніхто не хоче. Тому ще раз наголошуємо: залишайтеся вдомаспілкуйтеся за допомогою технологій в режимі онлайн!

У наших силах зараз втримати ситуацію. У випадку ж загальноприйнятого святкування Великодня, є загроза подальшого посилення карантинних заходів на довготривалий період. А такі заходи неодмінно торкнуться значно більшої кількості компаній та підприємств.

Великдень-2020 вдома це:

• можливість долучитися до святкових богослужінь в режимі онлайн;
  • придбати вже освячені великодні паски;
  • відповідальне ставленням до карантинних заходів допоможе зупинити розповсюдження коронавірусу.

У святкові вихідні – 18-19 квітня – органи правопорядку будуть працювати у посиленому режимі. В містах буде посилено роботу органів Нацполіції та Нацгвардії. Штрафів у 17 тисяч гривень безвідповідальним громадянам уникнути не вдасться.

У ці дні, коли більшість людей залишиться вдома, відповідні служби здійснять без перешкод санітарну обробку вулиць.

Нагадаємо, що жителі області можуть долучитися до Великодніх богослужінь в режимі онлайн. Житомирські телеканали транслюватимуть літургії з різних храмів у прямому ефірі. Детальніше про трансляцію богослужінь ТУТ.

Відсвяткуйте Великдень вдома! Дивіться трансляцію літургії онлайн! Бережіть себе та своїх рідних!Фото без опису