Працівники ДП “Коростенський лісгосп АПК” відновили ліси на площі 150 га

Дата: 16.04.2020 09:52

Ось і завершилась весняна лісокультурна кампанія 2020 року. Посадку лісу розпочали ще на початку березня. Рання і тепла весна дала змогу оперативно провести весь комплекс запланованих на весну робіт.

Всього цієї весни лісівники коростенщини висадили близько 350 тисяч саджанців основних лісоутворюючих порід. Весь посадковий матеріал був вирощений у власних розсадниках.

Працівники ДП “Коростенський лісгосп АПК” відновили ліси на площі 150 га, тобто завдання щодо створення лісових культур у фонді підприємства перевиконано.

Попри завершення лісовідновлювальних робіт, весняні клопоти у коростенських лісівників продовжуються. Наразі розпочалися роботи на лісових розсадниках.

Здоровий ліс – це не тільки лісові насадження, а й професійний догляд за ними. Тож незважаючи на те, що лісокультурна кампанія завершилась, руки лісівників не знають спочинку і продовжують трудитися в лісі.

ДП "Коростенський лісгосп АПК" ЖОКАП "Житомироблагроліс"