Великодні паски від народного депутата України Андрія Пузійчука отримали жителі Коростенського району

Дата: 16.04.2020 14:38

Напередодні одного із найвеличніших християнських свят – Великодня жителі Коростенського району з числа менш захищених верств населення отримали приємний дарунок, а саме смачні великодні паски від народного депутата України Андрія Пузійчука.

Побажавши усім міцного здоров’я та життєвих гараздів їх розвезли районом:

• для підопічних Територіального центру соціального обслуговування (НСП) Коростенського району директор закладу Микола Мельник та соціальні робітники терцентру;
  • для сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах або мають ризик потрапляння в складні життєві обставини начальник служби у справах дітей Олена Онищук та спеціалісти служби.

Також великодні паски отримали ветерани війни та праці, які їм передав від імені народного обранця голова Коростенської районної ради ветеранів Микола Фещенко.