Коростенський районний центр соціальних служб повідомляє. 16.04.2020

Дата: 16.04.2020 14:55

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу СОVID-19», листа Міністерства соціальної політики України від 12.03.2020 №3628/0/2-20/61 «Про здійснення заходів з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції СОVID-19», листа Міністерства соціальної політики України від 06.04.2020 №4748/0/2-20/57 «Про рекомендований алгоритм дій щодо захисту прав дітей та соціальної підтримки сімей з дітьми в умовах карантину», у зв’язку з епідеміологічною ситуацією Коростенський районний центр соціальних служб проводить соціальну роботу з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби.

Коростенським районним центром соціальних служб 16.04.2020 року проведено виїзд в населені пункти району: Розтяжин, Хотинівка, Новаки, М.Зубівщина, Корма, Каленське, Берестовець, Ходаки. Відвідано 28 сімей вразливих категорій населення. У сім’ях проведено моніторинг щодо забезпечення прав дітей, потреб сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, наявності/відсутності ознак захворювання на коронавірусну інфекцію.

Щодо стану здоров’я дітей з 1 сім’ї інформацію було одразу ж передано лікарю в телефонному режимі. З сім’ями проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил запобігання зараженню інфекцією.

Одна сім’я з новонародженою дитиною за сприяння районного центру соціальних служб отримала «Пакунок малюка».

Спілкування з сім’ями проводилося відповідно до норм санітарно- епідеміологічного режиму.

Коростенський районний центр соціальних служб