Володимир Федоренко розповів про додаткові обмежувальні заходи в Коростені

Дата: 16.04.2020 16:08

Перший заступник голови ОДА, керівник штабу з ліквідації наслідків Володимир Федоренко прокоментував додаткові обмежувальні заходи на Великодні свята у Коростені під час спілкування із журналістами телеканалу СК1.

У Коростені наразі третина всіх зареєстрованих на Житомирщині випадків коронавірусної інфекції. Тому місцева влада під час позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила вжити додаткових обмежувальних заходів на території Коростеня у період з 18 по 20 квітня.

«У Коростені на святкові дні будуть введені певні додаткові обмеження. В’їзд у місто не буде закритим, проте всіх зупинятимуть та проводитиму температурний скринінг. На в’їздах до міста працюватимуть блокпости, які за дотриманням правил карантину і стежитимуть. Також у Коростені поліція патрулюватиме вулиці у посиленому режимі. На Великодні свята залишаться працювати лише аптеки та АЗС», – зазначає Володимир Федоренко.

Так, відповідно до рішення позачергової міської комісії ТЕБ та НС у Коростені у період з 18 по 20 квітня 2020 року діятимуть такі обмеження:

• тимчасово заборонена робота всіх культових споруд та масових релігійних заходів;
  • тимчасово заборонена робота всіх торгівельних закладів, за винятком аптек;
  • тимчасово заборонена роздрібна торгівля на АЗС, окрім реалізації пального.

Також жителям міста рекомендують залишатися вдома протягом святкових днів – з суботи до вівторка.

«Дотримуйтесь правил карантину та бережіть себе та своїх рідних», – закликає всіх жителів області Володимир Федоренко.