Міністр охорони здоров’я Максим Степанов ініціював регулярне тестування медиків на коронавірус – раз на 5 днів

Дата: 17.04.2020 13:46

Така можливість розглядається у зв’язку з тим, що останніми днями в Україні зростає кількість захворювань на COVID-19, зокрема і серед медпрацівників.

Наразі алгоритм тестування медичних працівників не відрізняється від алгоритму тестування пацієнтів: його проводять при появі відповідних симптомів захворювання.

Станом на 17 квітня в Україні зафіксовано 4662 випадки захворювання на COVID-19, з них 879 – у медпрацівників.