Дайджест децентралізації на ТК РАДА - скільки спроможних громад буде створено в Україні. ВІДЕО

Дата: 21.04.2020 09:58

У новому випуску програми «Децентралізація. Дайджест новин», створеної за сприяння Швейцарсько-українського проекту DESPRO: уряд затвердив перші перспективні плани формування громад областей. Заплановано, що загалом в Україні буде більше 1400 спроможних громад.

Також в програмі  - позиція Спікера ВРУ Дмитра Разумкова про те, що місцеві вибори необхідно проводити вчасно. Спікер сподівається, що після завершення карантину будуть здійсненні всі необхідні заходи, щоби чергові місцеві  вибори пройшли за планом 25 жовтня 2020 року.

За результатами онлайн-консультацій щодо нового субрегіонального поділу областей України, проведених Міністерством розвитку громад і територій України, планується, що в Україні буде від 105 до 115 нових районів замість 467 теперішніх.

Також були висвітлені актуальні новини з українських регіонів та громад.