23 квітня своє професійне свято відзначають послідовники Фрейда, Юнга і Карнегі - українські психологи

Дата: 23.04.2020 07:23

День психолога - свято молоде. Та й самій професії усього-то сто років з гаком. Але спеціалісти психологи широко затребувані в суспільстві: вони працюють і в сфері освіти, і в медицині, і в рекламі. При кожній катастрофі на допомогу поспішають психологи кризових станів, при особистій біді людям допомагають медичні психологи, сотні фахівців в нашій країні дбають про переселенців і військових.

Сімейні, дитячі, корпоративні, військові, шкільні, особисті - всі вони допомагають іншим людям розібратися в своїх проблемах, відкривають і показують їм ті ресурси, які ще є в запасі.

І хоч люди вони чудові, нехай приводів звертатися до них буде як можна менше.

У професійне свято, шановні психологи, ми хочемо сказати вам велике "Дякую!" та побажати справжнього щастя без тривог і неврозів! Посміхайтеся і допомагайте посміхатися іншим!