Запрошуємо прийняти участь в національній веб-конференції “Розумна Взаємодія”, яка відбудеться 24-25 квітня

Дата: 23.04.2020 17:58

“Розумна Взаємодія” включена Урядом до щорічних планів дій з виконання Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016 - 2020 роки, затвердженої Указом Президента України від 26 лютого 2016 року № 68/2016.

Протягом конференції будуть розглянуті інновації в сфері міжсекторальної взаємодії для подолання сучасних викликів, а також заплановано обговорення в 3х тематичних секціях:

• Національна стратегія підтримки розвитку громадянського суспільства (ГС) з 2021року.
  • Децентралізація (в т.ч. багаторівневе врядування, розвиток громадського бюджету) за допомоги РВ.
  • Впровадження ЦСР (цілей сталого розвитку) на місцевому рівні.

Планується до 500 учасників (представники громадянського суспільства, донорів, державного врядування та місцевого самоврядування).

Більш детальна інформація та онлайн форма на участь за посиланням

В умовах карантину та самоізоляції налагодження цифрової комунікації стейкхолдерів та громадян має особливе значення, отже сподіваюсь на Вашу участь та організаційну підтримку.

З повагою, Інна Старчікова, Виконавча директорка фонду “Молода громада”