Коростенський відділ поліції ГУНП в Житомирській області застерігає

Дата: 24.04.2020 13:07

Шановні громадяни! Коростенський відділ поліції ГУНП в Житомирській області застерігає: будьте уважними та обережними. Останнім часом все більше громадян потерпають від шахрайств. Одним з видів ошуканств є використання особистих відомостей для заволодіння коштами через банківські операції.

Щоб не стати жертвами віртуальних шахраїв та не втратити власних заощаджень, дослухайтесь до наших порад:

- жоден банк не проводить операцій з клієнтами по телефону, тим більше, якщо це стосується змін по рахункам чи їх налаштуванням;
- ніколи у телефонній розмові не розголошуйте коди доступу до власних рахунків, а також коди, які приходять СМС-сповіщенням;
- уважно ставтесь до збереження особистих документів, зокрема посвідчення особи;
- усі фінансові документи підписуйте лише після консультації з фахівцями, яким довіряєте або які мають надійну репутацію та значний досвід у цій сфері;
- не зберігайте банківські картки разом з кодами доступу до них;
- не вірте у телефонні виграші автомобілів, грошей, інших цінних призів – це лише привід змусити вас перерахувати кошти у вигляді нібито податку, застави тощо.

Пам’ятайте, ваше благополуччя та спокій значною мірою залежать від вашої обережності та завбачливості.