Поліція Житомирщини закликає громадян дотримуватися карантинних обмежень у поминальні дні. ВІДЕО

Дата: 26.04.2020 09:37

З метою запобігання поширення коронавірусної інфекції органи місцевого самоврядування області обмежують доступ до кладовищ упродовж 24-27 квітня. Поліцейські контролюватимуть дотримання карантинних обмежень та забезпечуватимуть правопорядок поблизу місць поховань.

Про це інформує Головне управління Національної поліції в Житомирській області.

За рішеннями міських, селищних та сільських рад у переважній більшості населених пунктів Житомирщини у поминальні дні обмежено доступ до кладовищ для відвідувачів та скасовано рух громадського транспорту до місць поховань.

Поліцейські та нацгвардійці забезпечуватимуть правопорядок та безпеку поблизу понад 700 цвинтарів, а також контролюватимуть дотримання громадянами карантинних обмежень.

Нагадаємо, що на період поминальних днів до 06.00 2квітня в Житомирській області введено додаткові обмежувальні заходи для запобігання поширенню коронавірусної хвороби.

Довідково. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» заборонено перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно. Крім того, не можна відвідувати парки, сквери, зони відпочинку, лісопаркові та прибережні зони, крім вигулу домашніх тварин однією особою, переміщатися групою більше ніж 2 особи, крім супроводження дітей, які не досягли 14 років. Також заборонено проведення всіх масових заходів тощо.