Шановні спеціалісти по добору персоналу, працівники кадрових служб установ та організацій! Щиро вітаємо вас з професійним святом!

Дата: 27.04.2020 08:00

Кадровик – головна ланка між працівником і роботодавцем. Від вашої компетенції, людських якостей та розуміння залежить кадрова політика і навіть доля працівника. Завдяки вашій працьовитості, а також глибоким знанням і специфічним навичкам, ми отримуємо можливість працювати серед професіоналів.

Ми щиро вітаємо вас зі святом та бажаємо професійного визнання, кар’єрного зростання, лояльних керівників та розуміючих колег. Нехай добір персоналу і робота з документами приносять лише задоволення, на роботі вас чекають лише приємні сюрпризи, рутині справи якомога швидше закінчуються, а від думки, що завтра понеділок, ви відчуватимете значний підйом настрою!

Зичимо вам миру та злагоди, благополуччя у взаєминах із близькими та рідними,  міцного здоров’я, сімейного благополуччя, гарного настрою!

З повагою,

голова Коростенської районної