Про заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби (СОVID-19) у період вихідних і святкових днів

Дата: 28.04.2020 14:50

Відповідно до статті 75 Кодексу цивільного захисту України, пункту 39 Положення про єдину державну систему цивільного захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 січня 2014 року № 11, розпорядження Кабінету Міністрів України від 25.03.2020 № 338-р «Про пореведення єдиної державної системи цивільного захисту у режим надзвичайної ситуації», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 р. № 291) та з метою запобігання поширенню коронавірусноїінфекції (СОVID-19) на території району розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Артема Майданика визначено:

1. Головам  виконавчих комітетів сільських рад (за згодою):

1. Запровадити відповідно до законодавства додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на відповідних територіях, зокрема щодо пересування та перебування громадян в громадських місцях у період вихідних і святкових днів (починаючи з 13:00 год.01.05.2020 закінчуючи 06:00 год.04.05.2020 першого робочого дня та з 13:00 год.09.05.2020 закінчуючи 06:00 год.11.05.2020 першого робочого дня після вихідних/святкових днів).

2. Коростенському відділу поліції Головного управління Національної поліції Житомирській області (Гаращенко Дмитро) (за згодою):

1. Забезпечити контроль за виконанням зазначених обмежувальних заходів.

Ознайомитись з документами можна за посиланнями:

Розпорядження

Протокол позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічноїбезпеки і надзвичайних ситуацій