Продовжується доставка гуманітарної допомоги сім’ям Коростенського району, які перебувають в складних життєвих обставинах

Дата: 29.04.2020 10:36

Соціально незахищені сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах і потребують соціальної допомоги, постійно перебувають під наглядом, в тому числі і в період карантину, Коростенського районного центру соціальних служб, який надає соціальні послуги з метою виходу даних сімей з кризового становища, забезпечення умов для проживання та виховання дітей.

Під час роботи з сім’ями, які потребують особливої соціальної підтримки, досить часто виникає потреба у наданні гуманітарної допомоги.

Гуманітарну допомогу, отриману районним центром соціальних служб від громадської організації «Вітер Надії і Любові», працівники центру 28.04.2020 надавали сім’ям у складних життєвих обставинах, які проживали у населених пунктах району: с. Шатрище, с.Ходаки, с. Каленське, с. Корма, с. Берестовець, с. Сарновичі, с. Грозине.

Спілкування з сім’ями проводилось відповідно до норм санітарно- епідеміологічного режиму.

Соціальна робота по наданню гуманітарної допомоги сім'ям, які опинились у складних життєвих обставинах, продовжується.

Коростенський районний центр соціальних служб