В Коростенському районі кривдники неповнолітньої дитини були притягнуті до адміністративної відповідальності

Дата: 30.04.2020 12:54

29 квітня 2020 року з метою реагування на повідомлення про вчинення домашнього насильства щодо неповнолітньої, службою у справах дітей Коростенської РДА було організовано профілактичний рейд в с. Шатрище, до якого було залучено фахівця із соціальної роботи Центру соціальних служб та старшого ювінального інспектора Коростень ВП ГУ НП.

В результаті обстеження даної сім'ї було підтверджено факт насильства над неповнолітньою дитиною та, з метою захисту законних прав та інтересів дітей, кривдники (матір і бабуся) були притягнуті до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 КУпАП (вчинення домашнього насильства).