Увага! З 1 до 4 травня на Житомирщині діятимуть додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи

Дата: 30.04.2020 14:35

На період травневих свят з 13:00 1 травня до 06.00 4 травня в Житомирській області введено додаткові обмежувальні заходи для запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19). Таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС.

Зокрема введено обмеження щодо пересування та перебування громадян у громадських місцях у період вихідних і святкових днів.

Крім того, буде посилено контроль поліцейськими та нацгвардійцями за дотриманням громадянами карантинних обмежень.

Нагадаємо, що станом на вечір 29 квітня на Житомирщині лабораторно підтверджено вже 374 випадки захворювання на COVID-19, 17 з яких за минулу добу.  .

#ЗАЛИШАЙСЯ_ВДОМА