Коростенський районний центр соціальних служб інформує. 02.05.2020

Дата: 02.05.2020 16:00

Значна частина сімей нашого сьогодення характеризується нестабільністю, конфліктністю, більшість таких сімей потребують соціального захисту і допомоги. Саме на соціальну підтримку таких сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, спрямована діяльність районного центру соціальних служб.

З метою соціальної підтримки сімей працівником районного центру соціальних служб наприкінці робочого тижня було проведено виїзд в Новинську та Білківську сільські ради. Сім'ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, в тому числі, сім'ям, які перебувають під соціальним супроводом, було надано гуманітарну допомогу одягом, взуттям, іншими речами домашнього вжитку.

Також з сім'ями проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо дотримання норм карантину, збереження життя  та здоров'я дітей.

Виїзд та роботу з сім'ями проведено з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм карантину.

Сподіваємося, що соціальна робота з сім'ями сприятиме відновленню їх виховного потенціалу, покращить матеріальне становище, що в свою чергу сприятиме зменшенню негативних тенденцій у сім'ях, які опинилися у складних життєвих обставинах.