Юрій Тарасюк здійснив робочу поїздку в Михайлівську сільську раду

Дата: 04.05.2020 15:03

Сьогодні голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк здійснив робочу поїздку в Михайлівську сільську раду, де зустрівся з сільським головою Миколою Кравцем.

Керівники обговорили перспективу залучення на територію сільської ради інвесторів. З цією ж метою голова райдержадміністрації та голова сільради об’їхали територію Михайлівської сільської ради та вкотре впевнились, що потенціал є і його обов’язково необхідно використовувати на благо людей та розвитку села.

"До всього потрібно підходити відповідально та виважено. На сьогоднішній день ми повинні розуміти, що  для розвитку села необхідні відповідні інвестиції. Проте варто пам’ятати, що на цій землі жити нашим дітям і тільки від нас залежить, що ми залишимо їм у спадок", - підсумував зустріч Юрій Тарасюк.