COVID-19 на Житомирщині: зафіксували ще один летальний випадок

Дата: 05.05.2020 15:21

Сьогодні, 5 травня, на Житомирщині зареєстрували ще один летальний випадок від коронавірусної інфекції. Від цього захворювання помер 89-річний чоловік. Загалом в області від ускладнень, спричинених COVID-19, померли 11 жителів.

Про це повідомила заступниця голови ОДА Наталія Остапченко під час щоденного онлайн-брифінгу щодо ситуації з коронавірусної інфекцією на території області.

«Всього на Житомирщині станом на 5 травня 2020 року зареєстровано 448 осіб з коронавірусом. За останню добу (4  травня – ред.) виявили 18 нових випадків цього захворювання. На жаль, сьогодні в області зафіксований ще один летальний випадок від  коронавірусної інфекції», – зазначила Наталія Остапченко.

На жаль, внаслідок ускладнень, спричинених COVID-195 травня помер 89-річний житель області, діагноз якого був встановлений 22 квітня. Госпіталізували пацієнта 3 травня, був підключений до апарату штучної вентиляції легень. Про це під час онлайн-брифінгу повідомив начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик.

Керівництво області висловлює щирі співчуття рідним та близьким.

Наразі на Житомирщині зареєстровано 11 летальних випадків від COVID-19:

Перший випадок стався ще 13 березня 2020 року. Від ускладнень коронавірусної інфекції померла 71-річна жінка з Радомишля.

Два летальні випадки зафіксовані у Бердичеві. 04 квітня 2020 року помер бердичівлянин 1972 року народження, 15 квітня 2020 року померла 76-річна жителька міста.

У Бердичівському районі 9 квітня від коронавірусу померла 81-річна жінка.

Два летальні випадки серед жителів Черняхівського району. 19 квітня 2020 року померла жінка 1937 року народження, а 20 квітня 2020 року – 83-річний чоловік.

23 квітня помер житель Малина, який був 1964 року народження.

27 квітня перший летальний випадок зафіксували у Житомирському районіПомер 62-річний чоловік.

29 квітня помер житель с. Піски Житомирського району, якому було 85 років.

29 квітня помер 18-річний житель Попільнянського району.

5 травня помер 89-річний житель області.