Коростенський районний центр соціальних служб інформує. 05.05.2020

Дата: 05.05.2020 15:32

Коростенським районним центром соціальних служб продовжується соціальна робота з сім'ями, які опинились у складних життєвих обставинах, спрямована на їх соціальну підтримку в умовах карантину.

Сім'ям, які опинилися у складних життєвих обставинах, продовжується надання гуманітарної допомоги. 04.05.2020 року її отримали сім'ї у сладних життєвих обставинах, які проживають у населених пунктах: с. Шатрище, с. Грозине, с. Сингаї, с. Купеч.

Також, з сім'ями проведено роз'яснювальну роботу щодо дотримання норм карантину, збереження життя та здоров'я дітей.

Виїзд та робота з сім’ями проводилися відповідно до санітарно- епідеміологічних норм карантину.

Соціальна робота по наданню сім'ям, які опинились у складних життєвих обставинах гуманітарної допомоги продовжується.

Коростенський районний центр соціальних служб