Працівники Коростенського відділу пробаціїзнову отримали допомогу від профспілкової організації

Дата: 05.05.2020 16:05

Нещодавно з метою профілактики поширення коронавірусноїінфекції та дбаючи про здоров’я своїх співробітників Профспілкова організаціяперсоналу Державної установи «Центр пробації» забезпечилапрацівників Коростенського МРВ неопреновими захисними масками багаторазового використання, антисептичними засобами, захисними окулярами та нітриловими рукавичками.

Додатково з персоналом проведено роз’яснювальну роботу щодо індивідуальних засобів захисту, щоденно здійснюється температурний скринінг, провітрюються службові приміщення, розміщені інформаційні постери та нагадування про безпеку клієнтам пробації, наявні засоби дезінфекції, антисептичні засоби.

Колектив Коростенського МРВ висловлює вдячність керівництву Державної установи «Центр пробації», Профспілковій організації персоналу Державної установи «Центр пробації» та керівництву філії Державної установи «Центр пробації» в Житомирській області за турботу та підтримку. Будьте здорові!