Наталія Остапченко взяла участь у селекторній нараді з Міністром охорони здоров’я України

Дата: 05.05.2020 17:30

Сьогодні, 5 травня, відбулася селекторна нарада з регіонами під головуванням Міністра охорони здоров’я України Максима Степанова.

Участь у нараді взяли заступниця голови ОДА Наталія Остапченко та начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик.

Під час селектору з областями обговорювали такі питання:

– реформування системи охорони здоров’я;

– фінансування та виплата заробітної плати медичним працівникам у період пандемії.

Нагадаємо, що Президент України Володимир Зеленський поставив завдання міністру охорони здоров’я Максиму Степанову, головному санітарному лікарю України Віктору Ляшку та профільному комітету Верховної Ради невідкладно запропонувати шляхи вдосконалення медичної реформи та недопущення закриття понад 300 лікарень по всій Україні.