Щиро вітаємо з днем народження Артема Майданика!

Дата: 06.05.2020 08:00

Свій день народження сьогодні відзначає заступник голови Коростенської районної державної адміністрації Артем Майданик!

Шановний Артеме Олександровичу, щиро і сердечно вітаємо Вас зі святом та зичимо міцного здоров’я, успіхів, миру, невичерпної енергії та невтомності у Вашій щоденній праці! Бажаємо Вам назавжди зберегти молодість в душі та життєлюбність в серці!

Хай сповнюються всі ваші мрії та сподівання, а плани реалізовуються! Хай ніколи не покидають Вас Божа сила, наснага, дружня підтримка, повага, любов та вірність Ваших рідних і близьких. Добробуту, щастя та життєвих гараздів Вам і Вашій родині!