Коростенський МРВ допомагає сім'ям неповнолітніх суб’єктів пробації у вирішенні питання отримання гуманітарної допомоги за сприяння Центру соціальних служб Коростенської РДА

Дата: 07.05.2020 16:33

У зв’язку з загостренням розповсюдження коронавірусної інфекції, гостро постає питання забезпечення певних потреб сімей неповнолітніх суб’єктів пробації, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують допомоги. Тому, вказане питання стало темою нещодавньої робочої зустрічі ініційованою службою пробації з Коростенським районним центром соціальних служб.

Результатом зустрічі стало отримання суб’єктами пробації гуманітарної допомоги у вигляді одягу, взуття та речей домашнього вжитку. Вказана робота була б неможлива без сприяння голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка та громадської організації «Вітер Надії і Любові».

Додатково, працівниками центру соціальних служб,проведена інформаційно-роз'яснювальна робота щодо профілактики захворювання на коронавірусну інфекцію.

Спільна робота по сприянню сім’ям суб’єктів пробації Коростенського МРВ, які опинились у складних життєвих обставинах продовжується.