З нагоди 75-ої річниці Перемоги над нацистами в Другій світовій війні в Коростені вшанували пам’ять загиблих воїнів-захисників

Дата: 09.05.2020 10:43

Сьогодні голова Коростенської районної державної адміністрації Юрій Тарасюк, голова Коростенської районної ради Василь Клименко, міський голова Володимир Москаленко, народний депутат Володимир Арешонков, голови ветеранських організацій району та міста, ветерани Другої світової війни, хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятників та обелісків, вшанували пам’ять загиблих воїнів-захисників.

Нагадаємо, що в зв’язку з карантином Україна цьогоріч утримується від проведення масових заходів з відзначення 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. На засіданні Уряду було дано доручення головам обласних, районних державних адміністрацій особисто або на рівні заступників, привітати ветеранів Другої світової війни, які проживають в їх регіонах.