На території Житомирської області запрацювали агропродовольчі ринки

Дата: 13.05.2020 10:07

Прийнятими рішеннями Уряду від 29.04.2020 року щодо першої хвилі послаблення карантинних обмежень нещодавно дозволено роботу агропродовольчих ринків при умові дотримання протиепідемічних вимог, викладених у постанові головного державного санітарного лікаря України.

Так, на сьогодні з 42-х офіційно зареєстрованих на території Житомирської області агропродовольчих ринків, розпочали роботу в умовах карантину – 9:
- 4 агропродовольчі ринки у м. Житомир (ринок «Житній», ринок «Хмільники», ринок «Тетерів» та ринок «Привокзальний»),
- кооперативний ринок у м. Коростишів;
- ринок «Тандем» у м. Новоград-Волинський;

З 12 травня почали працювати ще 3 агропродовольчі ринки області :
- ПО «Коростенський кооперативний ринок»;
- підприємство споживчої кооперації «Овруцький кооперативний ринок»;
- Олевський кооперативний ринок райспоживспілки.

Крім того, начальник Коростенського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області сьогодні відвідала торгівельний майданчик «Привокзальний», де спільно з керівником торгівельного майданчика – приватним підприємцем Лавриновичем Л.Л. визначали можливості відновлення роботи об'єкта в умовах карантину.

З боку представника Держпродспоживслужби було надано ряд рекомендацій, що забезпечать безумовне виконання протиепідемічних вимог щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби СOVID-19 в місцях торгівлі продуктами харчування. За результатами зустрічі , було встановлено, що майданчик готовий до початку роботи в умовах пандемії та розпочне працювати вже наступного дня.

Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області