Дата: 13.05.2020 16:55

Кабінетом Міністрів України 06 травня 2020 року прийнято постанову № 339 «Про встановлення розміру грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку у 2020 році».

Постановою передбачено, що розмір грошової допомоги для компенсації  у 2020 році вартості путівок шляхом  безготівкового перерахування  коштів санаторно- курортним закладам і закладам оздоровлення та відпочинку, які мають ліцензію на проведення господарської діяльності з медичної практики за надання  послуг із  санаторно- курортного лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, становить:

-  для осіб, віднесених до категорії 1 —  7 700 гривень;

- для осіб, віднесених до категорії 1, із захворюваннями нервової системи                    (з наслідками травм і захворюваннями хребта та спинного мозку) — 23 420 гривень;

-  для дітей, яким установлена інвалідність, пов’язана з Чорнобильською катастрофою,   — 15 300  гривень.

З питань оздоровлення громадян,  які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи звертатися до  управління праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації  (вул.. Франка, б.5, каб.5. телефон для довідок 9 62 08).

Начальник управління праці та соціального населення

Коростенської районної державної адміністрації

Лілія СИТНІК