Вперше від коронавірусу в Україні одужало більше людей, ніж захворіло

Дата: 14.05.2020 12:56

За минулу добу в Україні одужало 427 осіб, а нових випадків інфікування коронавірусом – 422. Це вперше, коли кількість осіб, які одужали від COVID-19, перевищила кількість осіб, які захворіли. Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу.

“Вперше за весь перебіг коронавірусної хвороби в Україні кількість осіб, які одужали, перевищила кількість осіб, які захворіли. Це приємна новина!” – сказав Максим Степанов.

Як підкреслив Міністр охорони здоров’я, за минулу добу також була здійснена рекордна кількість ПЛР-тестувань на коронавірус.

“За попередню добу здійснено 8 069 досліджень методом ПЛР. Це вперше, коли кількість ПЛР-тестувань в Україні перевищила показник у 8 тис.”, – додав Максим Степанов.