До Міжнародного Дня сім’ї: Велике материнське серце Валентини Багрій

Дата: 15.05.2020 08:16

В селі Михайлівка Коростенського району живе жінка, серце якої сповнене неймовірною ніжністю та материнською любов’ю, розумінням, мудрістю, турботою та невичерпною силою прощення. Все це про Валентину Вікторівну Багрій.

Народилась жінка в Лугинському районі в селі Рудня-Повчанська. В родині окрім Валентини було ще двоє діток. В житті було по-різному, як і в кожній родині. Проте Валентина Вікторівна завжди вірила, що зустріне на своєму життєвому шляху справжнє кохання і добрих людей.

Так і сталось. Зі своїм чоловіком Анатолієм вони зустрілись в її рідному селі, а за два роки одружились. 35 років родина Багріїв проживає в Михайлівці. В родині народилось 9 дітей: 6 хлопців та 3 дівчат. Нині Валентина Вікторівна та Анатолій Васильович мають вже 9 онуків.

Для своїх дітей жінка завжди є міцною опорою, мудрим порадником, а головне люблячою і турботливою мамою. Мамою, яка допомогла здобути освіту і твердо стати на ноги. Мамою, яка завжди вислухає, підтримає, допоможе. Справжньою Мамою з великої літери, за що відзначена Почесним званням «Матері-героїні». Мамою з великим материнським серцем.

Наталія Колєнова,

старший інспектор управління регіональної діяльності

Коростенської районної державної адміністрації