Коростенський районний центр соціальних служб вітає з Міжнародним днем сім'ї!

Дата: 15.05.2020 09:31

День, присвячений найріднішим і найближчим людям, був проголошений Генеральною асамблеєю ООН у 1993 році в резолюції 47/237 про Міжнародний день сім’ї. Відтоді це свято щорічно відзначають 15 травня. З родини починається життя, в сім’ї відбувається формування особистості, сім’я є джерелом любові та поваги, на яких будується цивілізоване суспільство і без яких не може існувати людина.

Сім’я як основний елемент суспільства була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної спадкоємності поколінь, чинником стабільності і розвитку. Завдяки сім’ї міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу!

Українці завжди шанували сім’ю і вважали найбільш цінними родинні зв’язки. Від батька до сина, від бабусі до внучки передаються духовні цінності досі.

Тож зичимо вам любити і цінувати своїх батьків, прабатьків, дітей та внуків, сестер та братів. Нехай у ваших родинах завжди панують любов, взаємодопомога і взаєморозуміння!

Вітаємо з Міжнародним днем сім'ї!