День Європи онлайн: відеолекція «Європейський Союз для української молоді»

Дата: 15.05.2020 13:09

16 травня в Україні відзначатиметься День Європи. З нагоди відзначення Дня Європи в Україні та в умовах дотримання карантину через пандемію в усіх регіонах України відбудуться заходи в режимі онлайн, зокрема онлайн-тренінги та вікторини, віртуальні подорожі та виставки, онлайн-презентації програм та проєктів, які реалізуються ЄС в Україні, онлайнові дискусії, дебати, «круглі столи» тощо.

Так жителі Житомирщини можуть переглянути відеолекцію доктора соціологічних наук, професора, керівника громадського об’єднання «Євроклуб» у м. Житомирі Олени Дікової-Фаворської.

Про це повідомляє департамент агропромислового розвитку та економічної політики ОДА.

Тема відеолекції – Європейський Союз для української молоді: пропозиції, можливості, результати.

Тематичну лекцію в режимі онлайн дивіться у ВІДЕО нижче, а також на YouTube-каналі ОДА та сторінці у Facebook.

ДовідковоДень Європи відзначається в Україні з 2003 року щороку третьої суботи травня відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.

#ДеньЄвропиОнлайн

#ЗалишайсяВдома