17 травня – День пам’яті жертв політичних репресій

Дата: 17.05.2020 09:00

Сьогодні ми в жалобі схиляємо голови перед нашими співвітчизниками – безвинними жертвами кривавого тоталітарного режиму. У час зневіри, відчаю та безнадії було страчено або приречено на тортури і голодну смерть на засланні мільйони працьовитих, талановитих людей, яких сталінська влада оголосила «ворогами народу».

На жаль, і нині сотні наших земляків перебувають у полоні агресора лише за прагнення бути вільною європейською нацією. Переслідування українців і кримських татар в анексованому Криму вже набуло форми масових політичних репресій. Переконаний, що суворі реалії не зламають національного стрижня, натомість слугуватимуть об’єднуючим фактором для всієї країни. В свою чергу ми маємо передавати нащадкам правду про минуле і гідно вшановувати безвинних жертв.

Тож, схилімо ж голови і помолімося за вічний спокій тих, хто загинув унаслідок політичних репресій, а також за визволення та повернення додому сучасних в’язнів. Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям!

З повагою,

голова Коростенської районної державної адміністрації