19 травня – Всесвітній день сімейного лікаря

Дата: 19.05.2020 10:33

Сьогодні сімейний лікар – це фахівець високої кваліфікації, який пройшов спеціальну багатопрофільну підготовку. Сімейного лікаря у багатьох європейських країнах прийнято називати лікарем загальної практики, тому що його підготовка дозволяє визначити характер захворювання і заходи, необхідні для його лікування.

Сімейні лікарі Коростенського району – це справжні професіонали своєї справи, віддані професії та своєму душевному поклику – стояти на сторожі життя та здоров’я мешканців району.

Я щиро вітаю лікарів загальної практики Коростенщини з професійним святом та зичу нехай ваша робота дає наснагу для звершень та творчого зростання! Будьте здоровими, щоб допомагати іншим! Будьте мужніми, щоб зносити важкість! Будьте щасливити, щоб дарувати щастя іншим! Зі святом!

З повагою, голова Коростенської районної державної адміністрації

Юрій ТАРАСЮК