Служба у справах дітей Коростенської РДА інформує. 21.05.2020 р.

Дата: 21.05.2020 16:12

20 травня 2020 року на виконання Закону України "Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", постанови Кабінету міністрів України від 29 вересня 2009 року №866 "Питання діяльності органів опіки та піклування, пов'язаної із захистом прав дитини" служба у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації в особі начальника служби Олени Онищук передала, а служба у справах дітей Ушомиської сільської ради в особі начальника служби Руслана Шинкаря прийняла:

• особові справи дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на первинному обліку та походять з території Ушомиської громади,
  • особові справи дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, що перебувають на обліку та походять з Ушомиської громади,
  • особові справи дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які прибули з інших територій та проживають на території Ушомиської громади.

Про що складено відповідний акт.

Відтепер діяльність щодо захисту законних прав та інтересів дітей, які проживають на території Ушомиської сільської ради буде здійснюватися безпосередньо службою у справах дітей Ушомиської сільської ради.