Дбаючи про життя та здоров’я дітей

Дата: 21.05.2020 16:24

21 травня 2020 року з метою перевірки забезпечення належних умов утримання та виховання малолітніх дітей, не допущення дитячої смертності, головним спеціалістом служби у справах дітей Коростенської районної державної адміністрації Аліною Максименко разом з районним педіатром Анатолієм Прокопчуком було проведено спільний рейд, в ході якого обстежувалися матеріально-побутові умови проживання багатодітної сім'ї, яка перебуває на обліку як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Лікарем було оглянуто дитину до року на предмет повноцінного розвитку, відповідності антропометричних вимірів нормі. З матір'ю проведено індивідуальну роботу щодо відповідального батьківства та належного виконання батьківських обов'язків.