Начальниця Коростенського МРВ провела робочу зустріч з вирішення питання отримання суб’єктами пробації гуманітарної допомоги

Дата: 22.05.2020 14:10

Нещодавно начальниця Коростенського МРВ Антоніна Ващенко зустрілась з заступником голови Коростенської районної державної адміністрації Артемом Майдаником. В ході зустрічі було розглянуто питання надання гуманітарної допомоги суб’єктам пробації, які перебувають на обліку в Коростенському МРВ та є соціально-вразливими категоріями населення.

Сім’ї суб’єктів пробації мають змогу отримати гуманітарну допомогу вигляді одягу, взуття та речей домашнього вжитку.

Спільна робота по забезпеченню гуманітарною допомогою суб’єктів пробації Коростенського МРВ, які належать до соціально-вразливих категорій населення продовжується. Надана допомога була б неможлива без сприяння голови Коростенської районної державної адміністрації Юрія Тарасюка та громадської організації «Вітер Надії і Любові».