Фахівці із соціальної роботи Коростенського районного центру соціальних служб взяли участь у вебінарі Житомирського обласного центру соціальних служб

Дата: 22.05.2020 14:38

Фахівців із соціальної роботи Коростенського районного центру соціальних служб взяли участь у вебінарі на тему: «Соціальна робота з сім'ями, які перебувають у складних життєвих обставинах на ранніх етапах вразливості». Спікером вебінару була Жаврук Юлія, фахівець із соціальної роботи відділу організаційно-правової роботи Житомирського обласного центру соціальних служб.

Коростенський районний центр соціальних служб