25 травня своє професійне свято відзначають філологи!

Дата: 25.05.2020 08:00

Літературні гурмани, знавці мовних хитросплетінь, начитані й освічені люди, які за словом вже точно в кишеню не полізуть - все це про філологів.

День філолога, мабуть, одне з небагатьох свят, з яким можна вітати представників різних професій, а не лише тих, хто займається вивченням і вдосконаленням мови. Історики, філософи, мистецтвознавці теж можуть сміливо приймати вітання. Адже ці люди допомагають зберегти та урізноманітнити нашу культурну спадщину, увічнити велике і викристалізувати значуще.

Не розтікаючись думкою по древу, вони уміють надати ідеї вишукану форму, не гіршу, ніж роботи великих скульпторів і живописців. Саме завдяки їхнім старанням ми можемо насолоджуватися мелодійністю мови і отримувати дійсно естетичне задоволення від читання книг та іншої літературної спадщини.

Ми щиро вітаємо всіх причетних до цього свята і бажаємо натхнення, творчого польоту думки і легкого пера! Хай поряд з вами завжди буде Муза, що надихатиме на роботу та життя!

З повагою,

голова Коростенської районної державної адміністрації