Благодійна допомога медикам районної лікарні

Дата: 26.05.2020 12:26

Розуміючи важливість підтримки медичних працівників та необхідності забезпечення їх потреб, до медичних закладів надходить допомога від різних установ, організацій, громадських та благодійних організацій.

Так нещодавно до КНП «Коростенська районна лікарня Коростенської районної ради» надійшла благодійна допомога від Village Church (США). Медики лікарні отримали дезінфікуючі засоби, засоби особистого захисту, а також сучасні візки для прибирання приміщень лікарні.

Нагадаємо, що це не перша допомога благодійників. У минулому році представники Village Church проводили в м. Коростені та Коростенському районі Офтальмологічну клініку, а також четвертий рік поспіль є організаторами та учасниками денних літніх таборів для дітей та підлітків EnglishCamp.

Допомагаючи медикам сьогодні, керівник проєкту Джим Кларк передає щирі слова підтримки та запевняє, що жителі Коростенщини завжди в їхніх думках та молитвах.