У браконьєрів вилучено понад 8 тис. метрів сіток

Дата: 27.05.2020 12:09

У період з 1 по 25 травня 2020 року Житомирським рибоохоронним патрулем виявлено 114 порушень правил рибальства. Так, складено 44 протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП (грубе порушення правил рибальства), 14 - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства), п`ять - за ч. 1 ст. 85-1 КУпАП (зберігання заборонених знарядь лову) та один - за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів). Також, оформлено 50 актів виявлення та вилучення майна, власники яких не встановлені.

«В рамках рибоохоронних рейдів державними інспекторами вилучено у порушників 263 од. заборонених знарядь лову, з них 190 сіток (8 666 метрів). Збитки, завдані рибним запасам області, склали 20 543 грн», – повідомив в.о. начальника рибоохоронного патруля Житомирщини Ігор Чернілевський.

Для прикладу, 17 травня під час проведення рибоохоронних заходів на р. Гуйва державними інспекторами затримано двох порушників. Громадяни здійснювали вилов водних біоресурсів за допомогою заборонених знарядь лову – сіток (5 од.). Інцидент стався поблизу с. Пряжів Житомирського району. Риби вони зловити не встигли.

20 травня на р. Ірша, поблизу с. Кропивенка Хорошівського району виявлено грубе порушення правил рибальства. Рибоохоронними патрульними затримано одразу трьох браконьєрів, які ловили рибу сітками (3 од.). У заборонених знаряддях риби не виявлено.

На осіб оформлено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Заборонені знаряддя лову вилучено та опломбовано.

Житомирський рибоохоронний патруль закликає громадян бути відповідальними та дотримуватися вимог чинного природоохоронного законодавства. Якщо Ви помітили порушення Правил рибальства або Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів просимо невідкладно повідомляти на «гарячу лінію» управління: (067) 414 60 74.

Житомирський рибоохоронний патруль