Сьогодні останній день навчання у Всеукраїнській школі онлайн учнів початкових класів

Дата: 28.05.2020 08:00

Цей четвер (28 травня) – останній у цьому навчальному році, коли у Всеукраїнській школі онлайн навчаються учні початкової школи. Всі уроки для них вже завантажено на YouTube МОН: www.youtube.com/c/MONUKRAINE

О 9:00 – традиційний початок навчання для учнів 1-4 класів. Хоч це й останній день трансляцій, однак 225 уроків для учнів початкових класів завантажено та чекають на всіх охочих. Якщо ви щось пропустили, або хочете щоб влітку дитина не забула про все, що вчили впродовж року, ви зможете використовувати ці матеріали. Вони будуть доступні завжди. Шукати легко – достатньо перейти на потрібний вам список відтворення:

1 клас – bit.ly/USO1class

2 клас – bit.ly/USO2class

3 клас – bit.ly/USO3class

4 клас – bit.ly/USO4class

О 10:00 – на YouTube МОН уроки для учнів 5-11 класів, які ще продовжуватимуть навчатися  більше 2-х тижнів.  Всі уроки можна знайти тут:

5 клас – bit.ly/USO5class

6 клас – bit.ly/USO6class

7 клас – bit.ly/USO7class

8 клас – bit.ly/USO8class

9 клас – bit.ly/USO9class

10 клас – bit.ly/USO10class

11 клас – bit.ly/USO11class

Нагадаємо, що вчора (27 травня) розпочали транслювати  «Антарктичні уроки» для дітей. Щосереди о 14.00 розміщуватимуть короткі відео – до 10 хвилин кожне на YouTube-каналі МОН, а також Фейсбук-сторінках МОН та НАНЦ.