COVID-19 на Житомирщині: за 27 травня 50 осіб одужали та 13 нових випадків захворювання

Дата: 28.05.2020 10:40

За минулу добу (27 травня) на Житомирщині лабораторним шляхом підтвердили 13 нових випадків захворювання на коронавірус. Хворобу виявили у жителів м. ЖитомираАндрушівського, Житомирського та Любарського районів.

Повторне ПЛР-тестування не виявило вірусу у ще 50 осібКількість одужалихмайже в чотири рази перевищує кількість нових встановлених випадків інфікування за добу. Одужали від коронавірусної інфекції жителі м. Житомира (26), Коростенського (11), Народицького (1), Бердичівського (2), Любарського (5), Черняхівського (5) районів.

Нові випадки 27 травня встановлено у:

м. Житомирі – 7 (жінка, 33 роки; жінка, 62 роки; жінка, 53 роки; жінка, 48 років; чоловік, 40 років; чоловік, 49 років; чоловік, 40 років);

Андрушівському районі – 2 (чоловік, 22 роки; дівчинка, 1 рік);

Житомирському районі – 3 (чоловік, 69 років; жінка, 30 років; чоловік, 61 рік);

Любарському районі – 1 (хлопчик, 2 роки).

Так, станом на 09.30 28 травня 2020 року на Житомирщині 673 зареєстрованих діагнозів коронавірусу серед жителів області, з яких 392 пацієнти вже подолали цю хворобу.