«Година безкоштовного консультування для аграрія» від керуючого партнера Martyniv Law

Дата: 28.05.2020 12:57

За пропозицією департаменту агропромислвого розвитку та економічної політики облдержадміністрації просимо ознайомитись із соціальною ініціативою – «Година безкоштовного консультування для аграрія» від ТОВ «Юридична фірма «Мартинів».

В рамках соціального підприємництва Martyniv Law, компанія започаткувла ініціативу – «Година безкоштовного консультування для аграрія». Агропідприємства мають змогу поставити питання у сфері податків, землі та бухгалтерії та безкоштовно отримати відповідь від юристів компанії та податкових консультантів.

Поставити питання та зареєструватися можна за єдиним посиланням https://forms.gle/FCHtdEVm9qT4prre7

Відповіді – в режимі онлайн лекції.

Також компанія публікує у вільному доступі консультації та огляди законів на власних онлайн ресурсах:

Ініціативу започаткувала керуючий партнер Андріана Мартинів, яка має 10 років юридичного досвіду, спеціалізується на правовій підтримці агропідприємтсв, працювала для FAO, організації ООН, як експерт по проєкту «фінансові інструменти для українських агрокооперативів».

З метою подальшої співпраці та взаємодії, звертайтеся за контактним телефоном: 067-234-80-97 або на адресу електронної пошти – am@martyniv.legal.

Інформація управління регіональної діяльності