Від щирого серця вітаємо зі Святом останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року!

Дата: 29.05.2020 11:02

Цей навчальний рік був незвичайним. Він приніс чимало хвилювань, вніс свої корективи в навчальний процес, дав нам всім новий досвід. Проте ми з усім впорались і сходинки на шляху пізнання були подолані. Сьогодні ми від щирого серця вітаємо всіх зі Святом останнього дзвоника!

Для випускників останній шкільний дзвоник - це початок дороги у нове, доросле та самостійне життя. Попереду – нові вершини та нові досягнення. А головне – непросте доросле життя, в якому щодня доведеться робити важливий вибір, відстоювати власні думки та відповідати за прийняті рішення. Нехай світлою буде ваша дорога у самостійне життя, вистелена добрими справами, прогресивними ідеями та особистими перемогами! Хай поруч з вами завжди будуть вірні друзі, досвідчені колеги та мудрі наставники! Бажаємо вам знайти свою життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави.

Сердечно дякуємо вчителям за вашу самовіддану працю, за турботу і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям, за вічний неспокій, невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Бажаємо вам життєвих сил і натхнення. Щиро зичимо, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі майбутні задуми та справи повнились світлом, красою і добром!

Всім школярам бажаємо гарного відпочинку та яскравих вражень, учителям – творчого завзяття, а випускникам – впевненості у власних силах та наполегливості у досягненні мети!

З повагою, голова Коростенської районної державної адміністрації

Юрій Тарасюк