Вітаємо працівників видавництв та поліграфії і книгорозповсюдження з професійним святом!

Дата: 30.05.2020 10:15

День працівників видавництв, поліграфії та книгорозповсюдження в Україні відзначають в останню суботу травня. Він був заснований Указом Президента № 563/99 від 25 травня 1999 року.

Видавнича справа — дуже захоплююча та творча сфера діяльності. Складання макетів, підбір кольорової гамми, верстка. Видавці — справжні чарівники, що надають словам і зображенням відчутну форму.

Це в їхніх руках електронний документ перетворюється на красиву брошуру, журнал або книгу. Це їхніми стараннями текст стає структурованим і легким для читання. Це саме вони дозволяють мільйонам читачів насолоджуватися паперовою версією книг, їх запахом і шелестом сторінок.

З нагоди свята, шановні працівники видавництв та поліграфії  і книгорозповсюдження, бажаємо не зупинятися на досягнутому, слідувати найвищим стандартам в роботі та успішно розвиватися у відповідності з останніми вимогами часу!

Зичимо всім вам добра і злагоди, щастя і міцного здоров’я, творчої наснаги і професійного зростання. Благополуччя вам та вашим сім’ям!