Дорогі діти! Шановні батьки! Щиро вітаємо вас з Міжнародним днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2020 08:00

Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше натхнення, а Міжнародний день захисту дітей, який відзначається щороку в перший день літа, це в першу чергу свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми бачимо наше майбутнє, здійснення наших мрій та сподівань.

В усі часи дорослі прагнуть, аби діти росли здоровими та радісними, були зігріті теплом і любов’ю, відчували нашу турботу та ніжність. Саме ми, дорослі, маємо відповідати за щасливе дитинство кожної дитини, захист їх прав. Маємо об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.

В свою чергу вам, любі діти, бажаємо щасливого і безтурботного дитинства, здійснення мрій, завжди бути усміхненими, сповненими радістю, оточеними любов’ю, поважати та любити своїх батьків і обов’язково знайти своє покликання у житті. Зі святом!

З повагою,

голова Коростенської районної державної адміністрації