Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 34 особи та ліквідували 641 пожежу

Дата: 02.06.2020 09:23

Впродовж минулого тижня підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Від початку тижня зареєстровано 1 тис. 99 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 34 особи.

Ліквідовано 641 пожежу, врятовано на пожежах 28 людей та не допущено знищення вогнем 236 будівель і 38 од. техніки. На пожежах загинуло 12 осіб, орієнтовні збитки за оперативними даними, становлять 3 млн. 169 тис. грн.

Впродовж тижня піротехнічними підрозділами ДСНС здійснено 236 виїздів, у ході яких виявлено, вилучено та знищено 1 тис. 775 вибухонебезпечних предметів.

Протягом тижня на водних об’єктах загинуло 11 людей.

Пресслужба ДСНС України